×
Ürünler Sepete Eklendi
Yihua

YIHUA 926LED-III Isı Ayarlı Havya İstasyonu

%9
2.431,00 TL
2.210,00 TL

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 


 

 

Electrokey, YIHUA Türkiye Resmi Distribitörüdür
 

 

Artık YIHUA Lehimleme Ailesinde yer tasarrufu sağlayan ve en uygun maliyetli Lehimleme İstasyonlarından biriyle tanışıyorsunuz! Faydalı, kaliteli, kullanımı kolay ve inanılmaz derecede yer tasarrufu sağlıyor!

926 LED III modeli, 572 ℉ / 300 ℃ gibi yüksek sıcaklığa 30 saniyeden daha kısa sürede ulaşabilir ve PID sıcaklığına geçer. Mevcut sıcaklığın değişmesini önlemek için her 20 milisaniyede bir döngü yapan kontrol teknolojisi. Bu arada, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş hassas sıcaklık ayarları (194 ℉ ~ 896 ℉ / 90 ° C ~ 480 ° C) sunar. Farklı amaçlara sahip kullanıcılar için uygundur (örn. Lehimleme IC, LED, vitray, elektronik bileşenler, PCB ve PWB, çeşitli elektronik ürün onarımı, Kendin Yap ve daha fazlası)

Tüm ünite, parçaların iyi entegrasyonu sayesinde yerden tasarruf sağlar ve iyi derecede ekonomik alan kullanımı sunar! Timsah klipsli 2 güçlü yardımcı elin özel olarak eklenmesi, ellerinizi serbest bırakan yapısı mükemmeldir, böylece elinizdeki işe odaklanabilirsiniz, diğer, delikli metal ürün, birden fazla lehim ucunun saklanmasına yardımcı olabilir! Tezgah üzerinde daha fazla esneklik arıyorsanız, buna bir bakın.

Yetenekli ve Uygun Maliyetli, size Kalitesini ve Dayanıklılığını kanıtlayacak!


926-III İstasyonlu Havya Teknik Özellikler

  • Hızlı Isıtma ve Ayarlanabilir Doğru Sıcaklık : YIHUA 926 LED III 60W lehimleme istasyonu, hızlı ısıtma ve geniş kapsamlı hassas sıcaklık (194F ~ 896 ℉ / 90 ° C ~ 480 ° C) ayarları sağlar. PID teknolojisi ile mevcut sıcaklığı sürekli olarak tutabilir ve birçok görevin üstesinden gelebilir.

  • Yerden tasarruf sağlayan optimum çözüm : Bu model, Lehimleme İstasyonu ve Lehimleme Demiri Standı'nın mükemmel kombinasyonunu sunar. Makinenin arkasındaki özel olarak tasarlanmış delikli metal, yedek uçları mükemmel şekilde saklayabilir. Tezgah alanı yetersiz olduğunda iyi bir seçenektir. Bu harika alan tasarrufu ile alanı optimize edin ve çalışma tezgahınızı basitleştirin!

  • Uygulanan Yararlı Teknolojiler : Net LED Sıcaklık Ekranı, ° C / ° F Ekran, Uyku Modu, PID Sıcaklık Kontrol Teknolojisi ve Sıcaklık Kalibrasyon İşlevi uygulandı. Tek bir sezgisel düğme (ayrıca bir menü düğmesi), sıcaklığı tam olarak ayarlamaya yardımcı olabilir ve aynı zamanda ayarları yapabilir. Yeni oyuncular için yetenekli uzmanlara kadar iyidir!

 

İçerik

  • 2x Timsah klipsli yardım eli
  • 1x Lehim Teli Braketi
  • 1x Mavi Sünger
  • 1x Kullanım Kılavuzu

Stok Kodu WL-195
Barkod 6940045505648
EAN 6940045505648
KDV %20
Kategoriler Isı Ayarlı Havyalar
Markalar Yihua
Etiketler YIHUA 926LED-III Isı Ayarlı Havya İstasyonu
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap