Çağrı Merkezi
+90 545 203 98 20
Yihua

YIHUA 853 AA Isı Ayarlı BGA İstasyonlu Havya

Marka : Yihua

Stok Kodu : WL-065

%9 İndirim
4.070,00 ₺ 3.700,00 ₺
Stok Tükenmiş

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 


 

 

Electrokey, YIHUA Türkiye Resmi Distribitörüdür
 

 

YIHUA 853 AA BGA İSTASYONLU HAVYA

1. Bu yeniden işleme istasyonu, PID programlanabilir sıcaklık kontrol sistemi ve her bileşen için gerçek zamanlı sıcaklık takibinin yanı sıra hızlı bir telafi hızı ve minimum tolerans ile otomatik bir sıcaklık düzeltmesi içerir.
2. Sıcak hava tabancası, hızlı fakat homojen bir sıcak hava sağlamak için seramik bir iskelet ısıtıcı kullanır. Daha büyük bir hava akış hızı için önceki fan modellerinin yükseltilmiş bir versiyonunu kullanır ve daha uzun hizmet ömrü ile güçlü bir spiral rüzgar üretir.
3. 853AAA lehim havyası, hızlı ısıtma hızı, güvenilir performans ve daha uzun ömürlü ithal bir ısıtıcı kullanır. Anti-statik tasarım, hassas SMD bileşenlerinin statik veya elektrik sızıntısından kaynaklanan hasarları önler.
4. Kendi kendini algılama sistemi, aşırı ısınma, kısa devreler, açık devreler, aşırı yük ve diğer potansiyel olarak zararlı koşullar durumunda akıllı bir arıza ekranına ve alarm işlevine sahiptir.
5. Kişiselleştirilmiş ön ısıtma platformu, ek güvenlik için bir ısı yalıtım pedi ile kaplanmıştır. Manyetik indüksiyon teknolojisine sahiptir, yani yüklü devre kartları veya elektronik bileşenler gelecekteki işlemler için 360 derece döner durdurucular kullanılarak platforma bağlanacaktır.
6. Sıcaklık Düzeltme Fonksiyonu: Yeniden çalışma istasyonu, çevresel değişikliklerden veya ısıtma bobini, lehim havyası veya diğer bileşenlerin -50 ℃ ~ + 50 ℃ sıcaklık düzeltme aralığı ile değiştirilmesine bağlı olarak sıcaklığı otomatik olarak düzeltecektir.
7. Sıcaklık görüntüleme modu, farklı pazarlara göre Celsius ve Fahrenheit arasında değişir.
8. Sıcak saç tabancası, belirli müşteri kullanımlarına göre hem manuel hem de otomatik işlevlere sahiptir. Sürekli olarak hava tabancasını kullanıyorsanız manuel modu kullanmanızı öneririz, böylece daha yüksek bir verimlilik için ısıtma süresinden tasarruf edin.
9. Sıcak Hava Tabancası Koruma Fonksiyonu: Herhangi bir anormal durum meydana gelirse ısıtıcı ısıtmayı durdurarak daha yüksek bir güvenlik performansı sağlar.

 

Uygulama alanları:
Bu ekipman, SOIC, CHIP, QFP, PLCC, BGA, SMD, vb. Gibi elektronik bileşenlerin çeşitli lehimleme veya lehimleme (sökme) amaçları için uygundur. Termo daraltma, boya dahil olmak üzere diğer amaçlar için idealdir. kurutma, yapışkan çıkarma, çözdürme, ısıtma, plastik kaynak, vb. Özellikle cep telefonunun kablosu için idealdir.

Bilimsel araştırma, ürün geliştirme, laboratuvar, dizüstü bilgisayar bakımı vb. İçin uygun DC güç kaynağı.

Bu BGA yeniden işleme istasyonu esas olarak aşağıdaki alanlarda uygulanır:
1. Elektronik ürünlerin montajının endüstriyel üretimi
2. Ürün geliştirme için bilimsel araştırma bölümleri
3. Elektronik ürün onarımı için onarım endüstrisi
4. İşletmelerin elektrikçi lehimleme işlemi
5. Çeşitli Kolej Öğrencileri Elektrik Becerileri Eğitimi

 

Stok Kodu WL-065
Ean 6970348511053
KDV %18
Kategoriler Isı Ayarlı Havyalar
Markalar Yihua
Etiketler YIHUA 853 AA Isı Ayarlı BGA İstasyonlu Havya

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.