Çağrı Merkezi
+90 545 203 98 20
Wellhise

WellHise 939 BGA Ekran Ayırıcılı Sıcak Hava Üflemeli Havya İstasyonu

Marka : Wellhise

Stok Kodu : WL-088

%9 İndirim
3.410,00 ₺ 3.100,00 ₺
Stok Tükenmiş

200₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 


 

 

WellHise 939 Ekran Ayırıcılı Sıcak Hava Üflemeli Havya İstasyonu

1. Bu ürün, tek bir araçta pazar ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır, ortak araçta (lehimleme istasyonu, sıcak hava yeniden işleme ve touoch ekran ayırıcı) birlikte birleştirilir, üç tür işlev bağımsız anahtar veya aynı anda kullanılabilir, daha az yer kaplar alan, pratiktir ve enerji tasarrufu sağlar ve ürün performansı daha da gelişmeye devam eder.
2. Ürün, çift taraflı fiberglas devre kartı malzemesi kullanır, bileşenlerin kurulum işlemleri, elektrik sinyal akışının netliğini sağlamak için düzenli olarak gerçekleştirilir.
3. Lehimleme havyası, sıcak hava yeniden işleme sistemi ve dc güç kaynağı bağımsız çift çekirdekli mikro denetleyici kullanıyor, bu da bağımsız olarak çalışabilecekleri anlamına geliyor, sorun bir araçta ortaya çıktığında diğerlerini etkilemiyor, çift çekirdekli CPU kullanılıyor başarısızlıkları önlemek için.
4. Sensör kapalı devre devresi için kullanılan havya sıcak hava yeniden işleme, mikro bilgisayar sıfır tetik kontrollü sıcaklık, LED ekran. daha yüksek güç, sıcaklık ısınması hızlı bir şekilde artar, sıcaklık doğruluğu ve kararlılığı, hava akımı etkisinden kaçının, gerçekten de kurşunsuz lehimleme ve lehim sökme. makinenin parçalarının kendi kendini algılama cihazları, tam akıllı aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre, aşırı yük vb. ekran arızası ve koruma fonksiyonu vardır.
 
5. Lehimleme istasyonu, sıcak hava yeniden işleme sıcaklığı akıllı fuzzy pid kontrolü, sıcak hava yeniden işleme ve lehimleme demirinin gerçek sıcaklığının tam LED dijital ekran sıcaklığını kullanıyor, program telafisi çok hızlı, bu sıcaklık stabilitesini daha da artıracaktır, bu nedenle sıcaklık sabit durum hatası nispeten küçüktür, sıcaklık telafisi hızlıdır ve her türlü sert ortama uyum sağlayabilir.
6. Sensör anahtarı ile sıcak hava yeniden işleme, tutamağı el tuttuğu sürece, sistem hızlı bir şekilde çalışma moduna girebilir, tutamak çerçevesine bırakılır, sistem bekleme moduna girer, çalışma rahatlığı sağlar, ısıtma elemanlarının ömrünü uzatabilir ve sıcak havayı koruyun.
7. Yüksek kaliteli ısıtma elemanları için sıcak hava g-un kullanımı, aynı güçte, verimliliği iki katına çıkarılabilir, bu da ısıtma elemanlarının hizmet ömrünü ve güç tasarrufunu etkili bir şekilde uzatabilir, çıkış fırçasız fan hafif rüzgar ve diyaframlı pompa spiral rüzgar, seçtiğiniz için iki tip. uzun ömürlüdür, minimum gürültü ve hava akışı sürekli olarak ayarlanabilir.
8. Ekran ayırıcı cep telefonu ekranını ayırabilir.
9. Bu ürün sadece cep telefonu ekranını tamir etmek için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda voltajı ve mobil RF sinyalini test edebilir.
 
Kullanım:
 
1. SOIC, CHIP, QFP, PLCC, BGA, SMD, ETC gibi elektronik bileşenlerin çeşitli lehimleme veya sökme (sökme) amaçlarına uygundur.
2. Küçültme, boya kurutma, yapıştırıcı çıkarma, çözdürme, plastik kaynak.
3. Cep telefonları onarımı: güç kaynağı sağlar, devre kartı voltaj testi sağlar ve mobil radyo sinyalinin gücünü vb. Algılar.

Paket:

1 x WellHise 939D 3'ü 1 arada Lehimleme İstasyonu

 

 

Stok Kodu WL-088
Ean 6930163691019
KDV %18
Kategoriler Isı Ayarlı Havyalar
Markalar Wellhise
Etiketler WellHise 939 BGA Ekran Ayırıcılı Sıcak Hava Üflemeli Havya İstasyonu

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.